img

img

Urządzenie jest w stanie obsługiwać jedną lub dwie linie telefoniczne.

T - Logger 2

Rejestratory rozmów

T-logger 2 umożliwia nagrywanie rozmów telefonicznych maksymalnie z dwóch lini telefonicznych. Rejestracja odbywa się poprzez połączenie T-loggera z komputerem za pomocą portu USB oraz uruchomienia na komputerze dołączonego programu, który zapisuje rozmowy na dysku twardym komputera.

T-logger automatycznie rozpoznaje numer lini, początek i koniec rozmowy - działa praktycznie bezobsługowo. Wszystkie zapisane dane można następnie odnaleźć w dołączonym programie. Uruchamiając program możemy odsłuchać nagrania, sprawdzić numer osoby dzwoniącej, a także ilość połączeń przychodzących i wychodzących, również tych które nie zostały odebrane, rozbudowany system filtrów pomoże nam wyszukać rozmowę na przykład po określeniu jej długości czy daty. Aplikacja dodatkowo umożliwia dodawanie notatek i komentarzy do poszczególnych rozmów oraz zdefiniowanie rozmowy jako ważnej co ułatwi późniejsze jej wyszukanie. Wszystkie rozmowy są nagrywane w formacie WAV, w bardzo dobrej jakości i łatwe do odtworzenia na każdym komputerze.

Przykładowe zastosowanie:

 • Kontrola pracowników (ograniczenie rozmów prywatnych)
 • Kontrola rodzicielska
 • Rejestracja ważnych rozmów
 • Rejestracja i możliwość odsłuchania np. złożonego zamówienia
 • Monitoring telefonów alarmowych
 • Zapewnienie dokumentacji przebiegu rozmowy telefonicznej
 • Rejestracja czasu pracy agenta
 • Ocena efektywnośći pracy telemarkieterów

Najważniejsze funkcje:


Identyfikacja numeru

T-logger posiada bardzo użyteczną funkcję identyfikacji numeru (CLIP) oznacza to, że oprócz nagrywanej rozmowy urządzenie rejestruje także numer rozmówcy nie zależnie do tego czy jest to połączenie przychodzące lub wychodzące. Jeżeli numer zostanie wcześniej przyporządkowany do danej osoby w książce telefonicznej program od razu to wykrywa. Oprócz tego że, przed poniesieniem słuchawki wiesz kto dzwoni, w każdej chwili możesz sprawdzić czy dana osoba dzwoniła wcześniej czy też kiedy sam dzwoniłeś do niej.


Książka telefoniczna

T-logger ma własną książkę telefoniczną, gdzie z łatwością wprowadzisz dane kontaktowe dostawców, klientów, itp. Istnieje też opcja dzięki której możesz zablokować rejestrację rozmów z określonymi osobami.


Biling połączeń

T-logger tworzy bazę połączeń przychodzących i wychodzących. Z łatwością sprawdzisz datę, godzinę, długość połączenia oraz jego treść i typ (przychodzące, wychodzące, nieodebrane). Historię połączeń można przeglądać za pomocą dołączonego programu. Zaawansowane filtry pomogą wyszukać interesujące nas rozmowy.


Automatyczna / planowana rejestracja rozmów

Standardowo rejestrator zapisuje każdą przeprowadzoną rozmowę. Wszystkie informacje o zarejestrowanych rozmowach przechowywane są wraz z opisem, datą, godziną i czasem trwania w bazie danych. Istnieje możliwość ustawienia T-Loggera tak aby rejestrował rozmowy w określonych godzinach. Np. od 10:00 - 14:00 oraz zdefiniowania czy mają być rejestrowane rozmowy wszystkie, tylko wychodzące lub tylko przychodzące.


Dodawanie notatki/opisu do rozmowy

Każda rozmowa rejestrowna przez T-loggera moze być opisana np. cennik, oferta, zamówienie, co bardzo ułatwi wyszukanie jej w bazie rozmów. Nie musisz odsłuchiwać każdej rozmowy - wyszukujesz tylko tą która jest dla Ciebie ważna.


Nagrywanie rozmów VoIP

Rejestrator ma możliwość rejestrowania połączeń z bramek VoIP.


Podsłuchiwanie na żywo treści rozmów

Dołączone oprogramowanie ma możliwość podsłuchu na żywo jednej z linii. Dzięki tej funkcji można sprawdzić o czym rozmawiają uczestnicy rozmowy.


Tworzenie kopii zapasowej

Oprogramowanie ma możliwość wykonywania okresowej kopii zapasowej. Istnieje możliwość skonfigurowania urządzenia tak aby wykonywał kopię zapasową wszystkich rozmów codziennie o określonej godzinie lub co określoną liczbę dni. (np. co 5 dni)

Funkcja auto wzmocnienia

Jeśli nasz rozmówca jest słabosłyszalny, mamy możliwość wzmocnienia materiału podczas ponownego odsłuchiwania nagrania. Istnieje możliwość wzmocnienia sygnału kilkukrotnie.


Zdalny dostęp poprzez sieć lokalną / Internet

Dzięki architekturze Klient - Serwer, większość funkcji programu jest dostępna zdalnie z programu klienckiego. W ten sposób istnieje możliwość utworzenia całego systemu rejestracji rozmów, kilka stanowisk rejestrujących (serwerów) które zapisują rozmowy oraz jedno stanowisko klienckie które ma dostęp do wszystkich nagrań z kilku urządzeń oddalonych od siebie.


Dostęp do programu chroniony hasłem + prawa użytkowników

Oprogramowanie rejestrujące jest chronione hasłem. Osoba pracująca na komputerze z rejestratorem nie ma możliwości wglądu do nagrań bez podania hasła. Istnieje możliwość dodawania nowych użytkowników oraz definiowania praw dostępu takich jak : wyszukiwania rozmów, podsłuchu rozmów, dostępu do ustawień, usuwania nagrań itd.


Nieograniczony czas rozmów

Czas nagrań ograniczony jest jedynie pojemnością dysku twardego komputera do którego jest podłączony rejestrator.

Dołączone oprogramowanie daje nam ponadto możliwość: 

 • Odsłuchiwania rozmów podczas pracy rejestratora
 • Odsłuchiwanie zdalne (za pomocą programu klienckiego)
 • Przewijanie, pauzowanie, przeskok do dowolnej części rozmowy 
 • Funkcja wzmacniania dźwięku
 • Wyszukiwanie rozmowy archiwalnej (po dacie, godzinie, kierunku rozmowy, długości rozmowy, numeru telefonu, osoby kontaktowej)
 • Eksportowanie rozmowy do pliku WAV
 • Wydruk listy rozmów bezpośrednio z programu lub eksport do pliku Excel
 • Możliwość określenia godzin pracy T-loggera (np. nagrywanie w godzinach od 8-16)

Intuicyjne oprogramowanie w języku Polskim

Oprogramowanie i instrukcja w języku Polskim. Bardzo łatwa instalacja i obsługa aplikacji. Oprogramowanie umożliwia wygodny dostęp do bazy rozmów.

Łatwa i bezproblemowa instalacja

Połączenie równoległe

W przypadku takiego połączenia nie jest wymagana ingerencja w istniejącą infrastrukturę telefoniczną - podłączamy rejestrator do wolnego gniazda telefonicznego.

Połączenie szeregowe

W przypadku połączenia szeregowego telefon podłączamy do T-Loggera.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć je do analogowej linii telefonicznej ( lub Bramki VOIP itp.), podłączyć do komputera lub laptopa za pomocą portu USB a następnie zainstalować oprogramowanie dołaczone na płycie CD. Telefony podłaczamy do urządzenia w złącze oznaczone PHONE1, PHONE2 w przypadku połączenia szeregowego.

Urządzenie nie potrzebuje zasilacza ani innego dodatkowego źródła prądu.

Dane techniczne:

 • Wymagania: System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista lub 7. Port USB 1.1 lub 2.0, karta dzwiękowa. ( serwer - tylko systemy 32 bitowe, klient - 32 lub 64 bity)
 • Złącza telefoniczne: 4 gniazda RJ11 ( 2 wejścia, 2 wyjścia )
 • Zapis rozmowy do pliku *.wav ( GSM 6.10, mono) ok. 8MB/godzina
 • Dla dysku 80GB – ok. 460 dni nagrań
 • Rejestracja rozmów z 2 linii telefonicznych analogowych ( PSTN/POTS)
 • Wymiary: 120x78x25mm (szer. x dł. x wys.)

W zestawie:

 • Rejestrator T-Logger USB
 • 2 kable RJ11
 • Kabel USB do połączenia z komputerem
 • Polska instrukcja obsługi
 • Ogrogramowanie w języku Polskim ( Serwer + Klent )

zamów >